Masz pytanie? Skontakuj się z nami!
A1 Przeprowadzki
Telefon:
+48 531 461 855
+48 791 902 068

E-Mail:
biuro@a1przeprowadzki.com

Stalowa 64/63
53-440 Wrocław

NIP 894-255-2991
REGON 021896589

Szybko, solidnie i bezpiecznie
Gwarantujemy bezproblemową i pewną przeprowadzkę w błyskawicznym tempie. Więcej informacji tutaj.
Zawsze i wszędzie
Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem bez względu
na skalę i rodzaj przedsięwzięcia 7 dni w tygodniu.
O firmie
Od pierwszych dni istnienia firmy A1 Przeprowadzki stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług.
Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedniego przewoźnika, który stawia na jakość i bezpieczeństwo, powinni Państwo zaufać właśnie nam. Główną misja naszej firmy są przeprowadzki, ale także transport drogowy towarów.

Naszą dewizą jest pełna satysfakcja klienta, dlatego na bazie doświadczenia opracowaliśmy technologie i narzędzia logistyczne umożliwiające kompleksowe wykonanie najbardziej wymagających zadań relokacyjnych.

Naszą zaletą jest starannie dobrany zespół pracowników, którzy zadbają o Państwa majątek. To zespół doświadczonych fachowców , sprawdzonych i godnych zaufania. Będą dla Państwa ogromnym wsparciem. Naszych ludzi cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm i znakomita kondycja fizyczna, dzięki czemu nawet najtrudniejsza przeprowadzka zostanie zrealizowana szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy jak i zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie, które pomogą Państwu przybliżyć profil naszej działalności jak i poznać nasze atuty.

Posiadamy dziesiątki zadowolonych klientów i jesteśmy przekonani, że Państwo także będą zadowoleni z naszych usług.

Posiadamy pełne ubezpieczenie OCP przewożonego mienia. Państwa mienie jest ubezpieczone nie tylko podczas transportu, ale również podczas wszelkich prac wykonywanych przez naszych pracowników, np. podczas załadunków, rozładunków i przenoszenia mebli i rzeczy, a także ustawiania ich w pomieszczeniach docelowych.

Zapewniamy Państwa, że usługa będzie wykonana na jak najwyższym poziomie. Państwa majątek jest w dobrych rękach i zadbamy o niego lepiej niż ktokolwiek inny. Nasze przeprowadzki są zorganizowane szybko i sprawnie, nie lubimy tracić cennego czasu Posiadamy nowoczesny tabor specjalnie przystosowany do przeprowadzek.. Siedzibą firmy jest miasto Wrocław, jednak teren naszego działania to cały kraj oraz Europa. Wszystkie przeprowadzki traktowane są indywidualnie. Indywidualnie również dokonujemy wyceny każdej przeprowadzki, na podstawie niezobowiązującej, bezpłatnej wizyty u Klienta. Dostarczamy niezbędne materiały do zabezpieczenia Państwa mienia:
  • kartony
  • folie bąbelkowe
  • stretch
  • taśmy klejące
  • koce przemysłowe itp.

Sprawdź naszą ofertę »

Jesteśmy zarejestrowaną firma, działającą w pełni legalnie na terenie Polski:
  • NIP: 894-255-2991
  • REGON: 021896589